Розподили слова на групи й запиши.З трьома словами на вибир скласти речення.Зелен?

Розподили слова на групи й запиши.З трьома словами на вибир скласти речення.Зелен??й,зеленити,зелень;праця,працювати,працьовитий;будивельний,будивельник,будувати;казати,казка,казковий;пам'ятний,пам'ятати,пам'ять.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прикметники: зелений, працьовитий, будівельний, казковий, пам'ятний. Іменники: зелень, праця, будівельник, казка, пам'ять. Дієслова: зеленити, працювати, будувати, казати,  пам'ятати. Мій тато -будівельник. На городі росте зелень. Це був казковий вечір.