Розподіліть слова на дві групи: мотивовані та немотивовані. Площа, битва, болото,
Розподіліть слова на дві групи: мотивовані та немотивовані.
Площа, битва, болото,лікарня, вершник, вечір, личити, літати, вогонь, вождь, гніздо, дружина, душа, норовистий, останній, порушувати, просвіта, сміття, рубець, собор, охайний, сотник, совість, сучасний, спросоння, перехрестя, узбіччя, променистий, сокира.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Немотивовані Площа, битва, болото, лікарня,гніздо,дружина, душасміття, собор,, сотниксовість перехрестя,збіччя,сокира.
Мотивовані всі інші