Розподіліть слова на групи й запишіть: а) однозначні б) багато значні. Ручка,зірка

Розподіліть слова на групи й запишіть: а) однозначні б) багато значні. Ручка,зірка,банкомат,медсестра, ноутбук, посіяти, журавель, крило, соловейко, теплий, перо, весна, помідор, ходити, корінь, підмет, Десна, корабель, холодний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До багатозначних відносяться такі слова: ручка, зірка, посіяти, крило, теплий, корінь, холодний,  До однозначних: банкомат, медсестра, ноутбук, журавель, соловейко, перо, весна, помідор, ходити, підмет, Десна, корабель.