Розподіліть слова на три групи: а) у яких спрощення відбувається і воно позначається на письмі; б) у яких спрощення відбувається, але не позначається на письмі; в) у яких спрощеня не відбувється. Запишіть слова групами, вставля...

Розподіліть слова на три групи: а) у яких спрощення відбувається і воно позначається на письмі; б) у яких спрощення відбувається, але не позначається на письмі; в) у яких спрощеня не відбувється. Запишіть слова групами, вставляючи,де потрібно,пропущену букву. Жаліс..ливий, балас..ний, піс..ний, шіс..надцятий, хвас..ливий,пристрас..но,кіс..лявий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а - жалісливий, пісний, пристрасно б - шістнадцять,  в - баластний, хвастливий, кістлявий