Розподіліть усно слова на дві групи: а). однозначні; б). багатозначні. скористайтеся тлумачним словником. Ручка, холодний, банкомат, зірка, медсестра, ноутбук, посіяти,журавель, крило,соловейко, теплий, перо, весна, помідор, хо...

Розподіліть усно слова на дві групи: а). однозначні; б). багатозначні. скористайтеся тлумачним словником. Ручка, холодний, банкомат, зірка, медсестра, ноутбук, посіяти,журавель, крило,соловейко, теплий, перо, весна, помідор, ходити, корінь, підмет, Десна, корабель. Помогите проверить.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) Однозначные: банкомат, медсестра, ноутбук, соловей, весна, помидор, подлежащее, десна. б) Многозначные: ручка, холодный, звезда, посеять, журавль, крыло, теплый, перо, ходить, корень, корабль.