Розповідь про перелітного птаха за планом.1Назва птаха.2Зовнішній вигляд.3Чим живиться.4Де і як будує гніздо?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сойка
2. Пташка коричневого кольору. Має різнобарвне пір'я на крилах (синьо-біло-чорне).
3. Живиться комахами, горіхами, плодами дерев.
4. Будує гніздо на високих деревах, на бічних гілках глибиною 20-30 см. усередині гнізда дно обкладує сухою травою.