Розповидь про синичку за планом . 1.назва птаха .2. розмир (великий. середний. малий ).3.частини тила (голова. тулуб. ноги. хвист ) .4 чим вкрите тило . 5. особливости зовнишньоои будовы . пожалуста помогите . скласти розповидь .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Синичка. 2.Малий. 3.Гомова,тулуб,ноги,хвіст. 4.Пір'я 5.Малий,але міцний дзьоб.