Розповіді про селянські бунти початку ХХ століття і їх придушення владою лягли в основу творів Коцюбинського а)"Коні не винні" б)"Fata morgana" в)"Тіні забутих предків" г)"Дорогою ціною" ґ)"Подарунок на іменини" д)"На острові" ...

Розповіді про селянські бунти початку ХХ століття і їх придушення владою лягли в основу творів Коцюбинського а)"Коні не винні" б)"Fata morgana" в)"Тіні забутих предків" г)"Дорогою ціною" ґ)"Подарунок на іменини" д)"На острові" е)"Intermezzo"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь: г)"Дорогою ціною"