Розрахуйте чистий прибуток, якщо виручка від реалізації складає 1000грн., витрати в?
Розрахуйте чистий прибуток, якщо виручка від реалізації складає 1000грн., витрати в??робництва – 900грн., ставка оподаткування прибутку – 30%.
Ответ(ы) на вопрос:
Выручка - 1000 грн.затраты производства - 900 грн.ставка налогообложения - 30%чистая прибыль=выручка-затраты-налогналог=(100*30)/100=30 грнчистая прибыль=1000-900-30=70 грн
Не нашли ответ?
Похожие вопросы