Розрахуйте відносну молекулярну масу алкану, відносна густина пари якого за киснем дорівнюе 2,25? помогите.пожалуйста))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відносна  густина - це  відношення   молекулярної  маси  алкану  до  молекулярної  маси  кисню. Тобто  можно  написати  рівняння: 2,25 = М(алкану) /32.  Таким  чином  молекулярна  маса  алкану= 32 х 2,25 =72. Це  алкан  - пентан, С₅Н₁₂