РОЗСТАВИТИ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ І НАЗВАТИ УСІ ЧАСТИНИ МОВИ!ТЕРМІНОВО! Темний ліс гарний яскравого сонячного дня. Тут і прохолода і дива світлові. Райським птахом здається дрізд чи сойка коли вони пролітаючи перетнуть сонячний промін...

РОЗСТАВИТИ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ І НАЗВАТИ УСІ ЧАСТИНИ МОВИ!ТЕРМІНОВО! Темний ліс гарний яскравого сонячного дня. Тут і прохолода і дива світлові. Райським птахом здається дрізд чи сойка коли вони пролітаючи перетнуть сонячний промінь. Листя простісінької горобини в підліску спалахує зеленим світлом мов у казках Шахерезади.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Темний( прикм) лис( им) гарний( прикм) яскравого( прикм), сонячного( прикм) дня( им). Тут и( частка) прохолода( им), и( частка) дива( им) свитлови( прикм). Райським( при км) птахом( им) здаэться( диэсл), дризд ( им)чи сойка( им), коли вони( займ), пролитаючи( диэсл), перетнуть( диэсл) сонячний ( прикм)проминь( им).Листя( им) простисинькои( при км) горобини( им) в( прийм) пидлиску( им) спалахуэ( диэсл) зеленим( прикм) свитлом( им), мов у( прийм) казках( им) Шахерезади( им).