Розставити розділові знаки і підкреслити слова як члени речення: Зайшовши в будівлю ми пішли до гардеробу в якому роздягнувшись здали верхній одяг.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зайшовши в будівлю, ми пішли до гардеробу, в якому роздягнувшись здали верхній одяг.  підмет - будівлю, гардеробу, одяг. присудок зайшовши, пішли, здали.
Гость
Зайшовши в будівлю(дієприслівниковий зворот, обставина), ми( підмет) пішли(присудок) до гардеробу(обставина), в якому, роздягнувшись(обставина), здали(присудок) верхній(означення) одяг(додаток).