Розставити розділові знаки,підкреслити члени речення,надписати частини мови,накресити схему,зробити загальну характеристику реченняПоняття свободи найчастіше постає в Шевченка не у вигляді туманно-абстрактної мрії, а відтворюєт...

Розставити розділові знаки,підкреслити члени речення,надписати частини мови,накресити схему,зробити загальну характеристику речення Поняття свободи найчастіше постає в Шевченка не у вигляді туманно-абстрактної мрії, а відтворюється воно як категорія соціально-конкретна, наснажена закликом до дії.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поняття свободи найчастіше постає в Шевченка, не у вигляді туманно-абстрактної мрії, а відтворюється воно, як категорія соціально-конкретна, наснажена закликом до дії.