Розставте розділові знаки, визначте всі члени речення, і визначте якими частинами мови вони виражені "Дорожчі від золота два слова мир та спокій а втрачати ніколи не можна трьох скарбів спокою надії честі"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорожчі від золота два слова: мир та спокій, а втрачати ніколи не можна трьох скарбів: спокою, надії, честі.