Розташуйте події з історії Північно-Східної Русі в хронологічній послідовності А)Битва на куликовському полі Б)Видання "Судебника" Івана ІІІ В)Правління Юрія Долгорукого Г)Приєнання Новгородської землі до Московського князівства .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В)Правління Юрія Долгорукого А)Битва на куликовському полі Б)Видання "Судебника" Івана ІІІ Г)Приєнання Новгородської землі до Московського князівства .
Гость
В) - №1 А) - №2 Б) - №3 Г) - №4