Розташуйте в хронологічній послідовності події середньовічної історії Англії А) Участь короля Річарда Левине Серце у Третьому хрестовому поході Б) Початок правління дистанції Плантагенетів В) Підписання Іоанном Безземельним В...

Розташуйте в хронологічній послідовності події середньовічної історії Англії А) Участь короля Річарда Левине Серце у Третьому хрестовому поході Б) Початок правління дистанції Плантагенетів В) Підписання Іоанном Безземельним Великої хартії вольностей Г) Створення органу станового представництва - парламенту
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1154 г. - начало правления Плантагенетов 1189-1192 года - участие Ричарда Львиное Сердце в крестовом походе 1215 год - Великая Хартия вольностей 1265 год - Парламент Англии