Розтавте розділові знаки. Осінь увійшовши в свої права повелася спочатку суворо. Здавалося, все чогось хмурилась сльозилась а потім помякшала. Очистилось небо від хмар. По густій блакиті вийшло гуляти золоте сонце. Воно не грі...

 Розтавте розділові знаки. Осінь увійшовши в свої права повелася спочатку суворо. Здавалося, все чогось хмурилась сльозилась а потім помякшала. Очистилось небо від хмар. По густій блакиті вийшло гуляти золоте сонце. Воно не гріло по-літньому але золотило дерева вкриваючи кожен листочок витонченими мережками, голубячи його. Соколиний бір тепер золотимвся, багрянів палав холодним полумям. Кожен ранок він готував все нові і нові візерунки додавав гарячих фарб.Такого чудового ранку хлопці знов зібрались в Соколиному бору. За минулі дні вони встигли багато чого зробити тому в лісі у них був  тепер свій притулок бо за кілька днів і ночей вони побудували чудову землянку. Її покрівля була зрівняна з землею і так замаскована що нізащо не побачиш.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінь увійшовши в свої права повелася спочатку суворо. Здавалося, все чогось хмурилась, сльозилась, а потім помякшала. Очистилось небо від хмар. По густій блакиті вийшло гуляти золоте сонце. Воно не гріло по-літньому, але золотило дерева вкриваючи кожен листочок витонченими мережками, голубячи його. Соколиний бір тепер золотимвся, багрянів палав холодним полумям. Кожен ранок він готував все нові і нові візерунки, додавав гарячих фарб.Такого чудового ранку хлопці знов зібрались в Соколиному бору. За минулі дні вони встигли багато чого зробити, тому в лісі у них був тепер свій притулок, бо за кілька днів і ночей вони побудували чудову землянку. Її покрівля була зрівняна з землею і так замаскована що нізащо не побачиш.