Розтавьте слова калина яблуня казка хата будинок світлиця мальва чорнобривець криниця бджілка лелека гудзик прислівя зірка місяць дзюрчати злива дощ пісня мати колискова хрущ журавель радість в алфавитном порядке на сегодня пли...
Розтавьте слова калина яблуня казка хата будинок світлиця мальва чорнобривець криниця бджілка лелека гудзик прислівя зірка місяць дзюрчати злива дощ пісня мати колискова хрущ журавель радість в алфавитном порядке на сегодня плиз!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Бджілка, будинок,ґудзик,дзюрчати, дощ, журавель, зірка, злива,казка,калина, колискова, криниця, лелека, мальва, мати, місяц, прислів'я, пісня, радість, світлиця, хата, хрущ,чорнобривець, яблуня.