Розв ажіть ситуацію 1, Лариса, якій виповнилося 14 років, вирішила здійснити мрію дитинства й почала відвідувати спортивну секцію. проводила тренування з греблі на байдарках. Через 2 місяцiте оретичних занять мала починатися пр...

Розв ажіть ситуацію 1, Лариса, якій виповнилося 14 років, вирішила здійснити мрію дитинства й почала відвідувати спортивну секцію. проводила тренування з греблі на байдарках. Через 2 місяцiте оретичних занять мала починатися практична частина. Для цього члени секції від'їжджали на одну з гірських річок, чи при собі дороге спортивне спорядження, яке кожен повинен був придбати за власні кошти. Батьки Лариси, мотивуючи тим, що дочка займаеться занадто екстремальним видом спорту, що інколи призводить дотравм, відмовилися дати їй кошти на спо- рядження, хоча й мали достатні статки. Лариса подала позов до суду дайте правовий аналіз ситуації. Визначте, у кого кращі су дові перспективи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кращі судові перспективи у батьків тому що вони хвилюються щоб з нею нічого не сталось а по тому що їй ще не 18 років за неї вирішують батьки