Розвеселити занедужити галасувати добрати до цих слів відповідні дієслова синоніми і антоніми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розвеселити  синоніми: розважити, потішити, забавити, розрадити; антоніми: опечалити, засмутити, зажурити, розстроїти. Занедужати синоніми: заслабнути, захворіти, захиріти, занемогти; антоніми: одужати, вилікуватись. Галасувати синоніми: кричати, гвалтувати, верещати, горлати, репетувати; антоніми: мовчати, шепотіти