Розв'язати задачу *Сімейне право* Юрій (20 років) та Анжела (16 років, вагітна) вирішили одру¬житися, про що дівчина повідомила своїх батьків. Батьки Анжели проти шлюбу, оскільки хлопець не має вищої освіти, ніде не вчиться і н...

Розв'язати задачу *Сімейне право* Юрій (20 років) та Анжела (16 років, вагітна) вирішили одру¬житися, про що дівчина повідомила своїх батьків. Батьки Анжели проти шлюбу, оскільки хлопець не має вищої освіти, ніде не вчиться і не має постійного заробітку. Як буде вирішено ситуацію?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну найперше, згідно Конституції України дівчина може виходити заміж після досягнення 17-річного віку. Думка батьків не є суть важливою. Якщо вони хочуть, щоб їхня внучка (онук )зростали в неповноцінній сім'ї - таке їхнє право. Але найперше потрібно врахувати думку хлопця і дівчини.