Розв'яжи задачу двома способами.У сітці було 12 кг цибулі.Першого дня продали 4кг цибулі,а другого-5кг.Скільки кг цибулі залишилося в сітці?

Розв'яжи задачу двома способами. У сітці було 12 кг цибулі.Першого дня продали 4кг цибулі,а другого-5кг.Скільки кг цибулі залишилося в сітці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І спосіб: 1) 4+5=9(кг)- цибулі продали за два дні разом; 2) 12-9=3(кг) - цибулі залишилось в сітці. ІІ спосіб: 1) 12-4=8(кг) - цибулі залишилось після продажу першого дня; 2) 8-5=3(кг) - цибулі залишилось в сітці.