Розв`яжіть благаю: У першому мішку було в 3 рази більше борошна ніж у другому.Коли з першого мішка взяли 4 кг,а в другий додали 2 кг,то в мішках борошна стало порівну.Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку? (ц...

Розв`яжіть благаю: У першому мішку було в 3 рази більше борошна ніж у другому.Коли з першого мішка взяли 4 кг,а в другий додали 2 кг,то в мішках борошна стало порівну.Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку? (це з теми "Розвязування задач за допомогою рівнянь) Я вас благаю РОЗВЯЖІТЬ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в первом было 8 кг, а во втором 2кг
Гость
х - перший мішок у - другий Складаємо систему х=у*3                                  х-4 = у+2 Розв"язуємо 3у-4=у+2 2у=6 у=3 х=3*3=9