Розв'яжіть юридичну ситуацію. Савченко, у зв'язку з аварією тролейбуса, спізнився на роботу на 4 години. Адміністрація заводу видала наказ про розірвання з ним трудового договору за прогул. Він не погодився з таким рішенням і, ...
Розв'яжіть юридичну ситуацію.
Савченко, у зв'язку з аварією тролейбуса, спізнився на роботу на 4 години. Адміністрація заводу видала наказ про розірвання з ним трудового договору за прогул. Він не погодився з таким рішенням і, вважаючи звільнення незаконним, звернувся з позовом до суду.
Яке рішення прийме суд? Відповідь обґрунтуйте
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Суд примет сторону Савченко, так как его опоздание на работу было вызвано непредвиденными обстоятельствами, значит, это не прогул и уволить его не могли.