Руде волосся- рецесивна ознака, неруде- домінантна.При яких шлюбах будуть народжуватися діти з ймовірність 100%з рудим, 50% з рудеим, 25% з рудим

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай: А- неруде волосся, а -руде волосся. 1.Діти тільки з рудим волоссям будуть народжуватись, тоді коли обидва з батьків будуть монозиготними(ймовірність 100%) Р аа*аа 2, Ймовірність 50% Коли один із батьків буде монозиготним по рецесивній ознаці, а інший гетерозиготний Аа*аа 3, Ймовірність 25% Коли обидва з батьків будуть гетерозиготними Аа*Аа