С Р О Ч Н О Утворіть словотвірні ланцюжки зі слів кожної групи. Лісовичок; ліс; лісовик; зло; злоба; злобливий; десять; десятка; десятковий; вітер; вітрило; вітрильний; дотикатися; дотик; дотитковий;

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ліс лісовик лісовичок  зло злоба злобливий  ще 2 так само там все добре  інший : дотик дотитковий дотикатися