Саламатсызба откинем комке беринисши уры осекши кырт санырау сокыр аксак мылкау топас жынды созин. Эвфемизмов ауыстыру отинем казир керек болып тур

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уры:колының сұғанағы бар Осекши:сөзуар Кырт:көп сөйлеме адам Саңырау:Кулагынын мүшесі Сокыр:Зағип Аксак:аягын сылтып басады Мылкау:тили жок Топас:надан Жынды:ауыл иесі кем,тентек