Самостійна робота. Заповнити таблицю, склавши план порівняльної характеристики представників козацької верхівки. Критерії оцінки Шрам Черевань Гвинтовка 1. Вплив на персонажа ге­роїчної епохи Хмельнич­чини 2. Морально-етичні т...

Самостійна робота. Заповнити таблицю, склавши план порівняльної характеристики представників козацької верхівки. Критерії оцінки Шрам Черевань Гвинтовка 1. Вплив на персонажа ге­роїчної епохи Хмельнич­чини 2. Морально-етичні та по­літичні ідеали: а) ставлення до Украї­ни та до різних соціаль­них верств суспільства; б) ставлення до влади (нехтування нею чи пал­ке бажання насолоджу­ватися нею); в) політичні цілі, стосун­ки з претендентами на булаву; г) моральні якості, ети­ка поведінки; д) сімейні стосунки й обо­в'язки; е) загальна оцінка влас­ного життя. 3. Ваша думка про харак­тер і вчинки персонажа
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я не знаю украинский язык