Say what you will do when you are 30 years old?What job?                               farmer, doctor...what piace?                             country, town...what country?                         russia, egypt...what language...

Say what you will do when you are 30 years old? What job?                               farmer, doctor... what piace?                             country, town... what country?                         russia, egypt... what language?                       english... я в этом вообще не чего не понимаю помагите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What I will do when I am 30 years: I will be a doctor, and I want to live in Canada. I will be live in Toronto. And I will speak In English