School , andy and his friends are talking about their dream jobs. what are you going to be daniel? andy what are you going to be daniel. i a going to

School , andy and his friends are talking about their dream jobs. what are you going to be daniel? andy what are you going to be daniel. i a going tobe an actor . oh emily is going to act in plays and films too. rally ? that's great and we are going to be famous actors . but i am not going to be famous . i'm going to be happy
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Школа, Энди и его друзья говорят о профессии своей мечты. Кем ты хочешь стать, Дэниэл? энди кем ты хочешь стать Дэниэл. я собираюсь быть актером. о, Эмили тоже собирается играть в пьесах и фильмах. Правда? это великолепно, и мы собираемся стать знаменитыми актерами. но я не собираюсь становиться знаменитым. я собираюсь стать счастливым