Сделать 1 2 3 пожалуйста прошу

Гость
#1 2 relaxed 3 scared 4 excited 5 unhappy 6 nervous #2 1 nervous 2 excited 3 happy 4 relaxed 5 unhappy 6 bored #3 2 I like Italian food 3 I don't mind heights 4 I don't like football 5 I hate swimming