Сделать диалог 8 реплик у каждого два друга которые обмениваются впечетлениями от

Сделать диалог 8 реплик у каждого два друга которые обмениваются впечетлениями оттолько прочитанной книжки(Тараса Шевченка) . в репликах надо использовать означення , додаток та обставину украинский/язык
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, Інокентію! -Ох, привіт, Ярославе! -Слухай, ти прочитав усю книгу "Кобзар"? -Так усю, а чому запитуєш? -Запитую тому, що я її теж прочитав. Ось хотів почути твої враження. Бо я в захваті від цієї книги. -Так, так. Книга дуже чудова і змістовна. У ній багато чого можна цікавого для себе взнати. -Я теж так вважаю. Там багато є повчальних творів та віршів. Які писав Тарас Шевченко. -Так. Книга дуже захоплююча і цікава. Мені дуже сподобалась. -Так, не погана книга.