Сделайте из словосочетания которых я напишу преложения: Take photos Watch videos Listen to music Visit grandparents Have time Wake up early Do homework

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I love take photos like my sister does! How often do you watch videos on the internet? I'd like to listen to music right now. Are you going to visit your grandparents? I have no time for you, i'm sorry I have to wake up that early I need to do my hove work now, so i'll talk to you later