Сделайте пожалуйста озвучку!например dog-догMei, 5 years old, who was once stuck in the middle of the cable for nearly 20 minutes, told reporters, ‘I used to dream of having a bridge, but then I learned that my dream was too ex...

Сделайте пожалуйста озвучку! например dog-дог Mei, 5 years old, who was once stuck in the middle of the cable for nearly 20 minutes, told reporters, ‘I used to dream of having a bridge, but then I learned that my dream was too expensive.However, officials have finally agreed to spend £35,000 on a bridge aftel a TV programme was made about the children’s dangerous daily journey.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мэй,файф уерс олд ху вос уонсе стак ин зе майдле щф зе каэбл фо нэёли твенти минетс толд репортерс фй юсд то дрим щф хэвин э бридж бат зен ай леанд вэт май дрим вос ту экспенсив наувеве офишалс хэв финали агрэд ту спенд фритиф хангред он э бридж эфтел ф тиви програм вос мэд эбаут зе чилдренс данжероус дэали джорни