Сделайте вывод о признаках кровотечений и мерах первой помощи при каждом виде кровотечений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Aртеріальна кровотеча. ОЗНАКИ яскравро червона кров що витікає пуль суцючим струменем.ДОПОМОГА затиснути артерії пальцями й накласти джгута.  Венозна кровотеча ОЗНАКИ кров темна витікає рівномірно безперервно ДОПОМОГА ЗНЕЗАРАЖИТИ РАНУ і накуласти тиснящу пов язку нижче місця поранення. капілярна кровотеча ОЗНАКИ кровоточить уся поверхня рани темно червона кров витікає повільно ДОПОМОГА знезаразити рану