Септік. Казахский язык. Просклоняйте по падежам слова:  Ескеріткіш, асхана, заранее спс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау септік,   Ескерткіш. Асхана.Іләк септік,     Ескерткіштің, Асхананың,Барыс септік,  Ескерткішке,  Асханаға,Табыс септік,   Ескерткішті,   Асхананы,Жатыс септік,    Ескерткіште,Асханада,Шығыс септік,    Ескерткіштен,   Асханадан,Көмектес септік,   Ескерткішпен,  Асханамен,