ШАКАРИМ КУДАЙБЕРДЫУЛЫ (1858–1931 гг.), поэт, философ, композитор, переводчик. С детства овладел русским, арабским, персидским, тюркским языками . Развивал традиции Абая . В стиле Абая написаны «Тестерга» (1877 г.) «Жастык турал...

ШАКАРИМ КУДАЙБЕРДЫУЛЫ (1858–1931 гг.), поэт, философ, композитор, переводчик. С детства овладел русским, арабским, персидским, тюркским языками . Развивал традиции Абая . В стиле Абая написаны «Тестерга» (1877 г.) «Жастык туралы», «Корилик туралы» перевидите пожалуйста на каз яз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ШАКАРИМ КУДАЙБЕРДЫУЛЫ (1858–1931 гг.), поэт, философ, композитор, аудармашы.Кішкентай кезінен орыс,араб,парсы,түрік тілдерін білген . Абайдың жолын жалғастырушы . Абай стилінде жазылған шығармалары: «Тестерга» (1877 г.) «Жастык туралы», «Корилик туралы»