Що буде, якщо додати в стакан води третину ложки лимонной кислоти?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вода - це розчинник, а лимонна кислота - розчин.  Якщо в стакан води додати третину ложки лимонної кислоти і перемішати сумуш, то з часом частинки(гранули) кислоти будуть ставати меншими і взагалі зникнуть. Що відбувається? Лимонна кислота розчинилася у воді, результатом цього є розчин, який ми отримали. Так як немає ніякого осаду, то ця суміш є однорідною (тобто не піддається розділенню).