Що дає підставі вважати протекторат Кромвеля воєнною диктатурою??

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У своїй діяльності Олівер Кромвель пішов на розрив з парламентом і вирішив об'єднатися з військом .2. Олівер Кромвель розігнав парламент .3. Він переслідував і розправлявся з тими хто у громадянській війні підтримував Карла І . 4. До рук Кромвеля перейшло керування збройними силами.