Що єднає ліричних героїв поезії М.Рильського ;молюсь і вірю; та Є.Плужника ; ніч...а човен-як5 срібний птах????: а)мотив смутку та без надії б)почуття нерозділеного кохання в)любов до батьківщини г)оптемізм залюбленість у світ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Молюсь і вірю. Вітер грає  І п'яно віє навкруги, І голубів тремтячі зграї Черкають неба береги.   І ти смієшся, й даль ясніє, І серце б'ється, як в огні,  І вид пречистої надії  Стоїть у синій глибині.   Кленусь тобі, веселий світе, Кленусь тобі, моє дитя.  Що буду жити, поки жити  Мені дозволить дух життя!   Ходім! Шумлять щасливі води, І грає вітер навкруги, І голуби ясної вроди Черкають неба береги. _________________________________________________________________ Ніч... а човен — як срібний птах!..  (Що слова, коли серце повне!) ... Не спіши, не лети по сяйних світах, Мій малий ненадійний човне!   І над нами, й під нами горять світи. І внизу, і вгорі глибини... О, який же прекрасний ти, Світе єдиний!  _____________________________________________________________ Думаю, ответ г.