Що із зазначеного належить до наслідків перемоги й. сталіна у внутрішньопартійній боротьбі? А  утвердження внутріпартійної демократії Б  критика з боку керівництва ленінського курсу В  розкол партії на більшовиків і меншовиків...

Що із зазначеного належить до наслідків перемоги й. сталіна у внутрішньопартійній боротьбі? А  утвердження внутріпартійної демократії Б  критика з боку керівництва ленінського курсу В  розкол партії на більшовиків і меншовиків Г  установлення в партії та країні культу особи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наверно, А- утверждение внутрипартийной демократии