Що означає бути особливим, інакшим? Написати твір пару речень. Поможіть будь ласка!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, бути інакшим, особливим це не означає фарбувати волосся у яскравий колір, робити тату чи пірсинг. Не дарма бути особливим і особистість такі схожі слова. Кожна людина є особистістю і тому, я вважаю, що кожна людина є особливою, інакшою. Не треба намагатись бути схожим на когось, кожна відмінність від інших твоя особливість. Всі різні і особливі по різному. Бути особливим, інакшим означає бути собою! Вибачте за помилки)))