Що означають експансіонізм і ізоляціонізм в зовнішній політиці США

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Експансіоні́зм — здійснення державою зовнішньої політики, спрямованої на розповсюдження і зміцнення свого панування над іншими державами, регіонами. Існують різні види експансіонізму: військовий, економічний, ідеологічний. Збройна експансія передбачає захоплення чужих територій збройним шляхом. «Ізоляціонізм» США, термін, що використався (з середини 19 ст) переважно для позначення напряму в зовнішній політиці США, в основі якого лежить ідея незалучення до європейських справ і взагалі в озброєні конфлікти поза американським континентом.