Що таке епічна поема,трагедія комедія ,ода,елегія,сатира,іпіграмм,новелла,рома н?

Що таке епічна поема,трагедія комедія ,ода,елегія,сатира,іпіграмм,новелла,рома н??пишіть хотяби одне
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Епі́чна поема — один із різновидів поеми, в якій порушуються важливі проблеми минулого, сучасного і майбутнього. Поема розгортається на основі певних подій, має сюжет і чітко виражені характери. Більшість літературознавців розглядає її як власне епопею, якій найбільш чітко, на їх думку, протиставляє себе, починаючи з першої половини XIX століття, романтична поема байронівського зразка, яку найчастіше визначають як ліро-епічну.