Що таке імуно дефіцит. Які хвороби пов'язані з ним. Охарактеризуйте їх.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 це порушення структури і функції якої-небудь ланки цілісної імунної системи, втрата організмом здатності чинити опір будь-яким інфекціям і відновлювати порушення своїх органів. Крім того, при імунодефіциті сповільнюється або взагалі зупиняється процес оновлення організму.