Що я хочу побачити у цирку на укр м 5 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По телевізору в наш час можна побачити що завгодно. Але ніякий телевізор не замінить нам живої природи, побаченої на власні очі. Тому я дуже люблю ходити в цирк. Там є багато тварин, які живуть десь далеко, і яких я ніколи не зможу побачити. Розважають нас веселі клоуни, жарти яких дуже смішні та дотепні. А найбільше у цирку мені подобаються фокусники! Потім вдома я намагаюся розгадати і повторити їх трюки.
Гость
Я дуже люблю тварин і хочу побачити, як виступають дресеровані собачки. Також мені подобаються хижаки, і я мрію побачити приборкування левів і тигрів. Ще я люблю коней. Мені цікаво буде спостерігати за ними на манежі. Також я мрію познайомитись з клоуном. А фокусник, напевно, навчить мене найцікавіших своїх фокусів. Циркова вистава - це свято, на якому я мрію побувати.