Що змінилося в повсякденні мешканців українських земель 14 - початку 16 ст., порівнюючи з добою Київської Русі та Галицько-Волинського князівства?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
14-16 ст.                                                 ║⇔     Київська Русь Є багато релігій                                      ║⇔    Одна релігія Є письмо та алфавіт                             ║ ⇔  Немає письма та алфавіту Чільне місце посідає торгівля              ║  ⇔     Чільне місце посідає землеробство                                       ║ Був поширений іконопис, фрески       ║ ⇔      Було поширене худ.литво Більше займалися міжнародною       ║      ⇔ Більше займалися                                                            ║  торгівлею                                      виготовленням чогось своїми руками