Шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн для приготування компоту сухофрукти змішали яка ціна 1 кг суміші сухофруктів

Шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн для приготування компоту сухофрукти змішали яка ціна 1 кг суміші сухофруктів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)24*14=336грн заплатили за сушённые яблоки 2)12*20=240грн заплатили за груши 3)24+12=36 кг сухофруктов купили 4)336+240=576грн заплатили за сухофрукт 5)576:36=16грн будет стоит смесь сухофруктов или можно так 1)24+12=36 кг сухоф.купили 2)24*14+12*20=576грн заплатили за сухоф. 3)576:36=16 грн стоит смесь сухоф.
Гость
24*14=336(гр)-за яблоки 12*20=240(гр)-за груши 24+12=36(кг)-всего сухофруктов 336+240=576(гр)-всего заплатили  576:36=16(гр)-за1 кг сухофруктов
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы