ШКОЛЯРІ ПЛАНУВАЛИ ЗРОБИТИ ДЛЯ ЛІСОПАРКУ 36 ГОДІВНИЦЬ ДЛЯ ПТАХІВ, АЛЕ ЗРОБИЛИ НА ТРЕТИНУ БІЛЬШЕ. СКІЛЬКИ ГОДІВНИЦЬ ЗРОБИЛИ ШКОЛЯРІ ?

Гость
1)скільки годівниць становить третина? 36:3= 12 2)скільки годівниць зробили? 36+12=48
Гость
(36/3)+36=48 Ответ:48 годивниць