ШКОЛЯРІ ВСЮ ЗИМУ ГОТУВАЛИСЯ ДО ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ 5-7 р БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожного року до нас з теплих країв прилітають птахи. Діти завжди цьому радіють, бо птахи приносять в наше життя радість. Традиційно школярі майструють шпаківні, щоб пташки мали змогу там оселитися і створити сім`ю. Шпаківні розвішують на деревах, що ростуть поруч зі школою. Коли повертаються птахи, настає весна, бо саме проце віщує їх повернення додому. Цьому радіють усі.